Parka wciaz modna

Parka wciaz modna

Gru 28

Parka wciaz modna To po prostu oznacza, że nie pytać bezpośrednio o skierowania. Wielu doradców finansowych, po prostu nie można ominąć ich strachu lub błędnych założeń w odniesieniu do prosząc o skierowania. Tak, tylko krótki prosząc o skierowania jest „Promowanie skierowania.” Jednym z najlepszych sposobów, Bill uczy promowania skierowania z klientami jest linia, „Do not Keep Me tajemnicą.” Za każdym razem gdy klient wyraża uznanie swojej wartości, można powiedzieć: „Cieszę się, że zobaczyć wartość prac, które robię.grawerowanie na skórze Proszę, nie każ mi w tajemnicy.” Bill uczy wiele innych łatwe, low-key sposoby promowania skierowania ale ten jest moim ulubionym.

Financial Marketing Strategy Advisor # 3: Czy to jak MasterBill dzielone że „Amatorki ćwiczyć, aby zrobić to dobrze, mistrzów ćwiczyć dopóki oni nie mogą dostać się to źle.” Ten wgląd już miał dramatyczny wpływ na wszystkie aspekty mojego życia osobistego i zawodowego. Konkluzja jest prosta: Jak można pokazać się na rzeczy robi dużą różnicę w wynikach. Abraham Lincoln powiedział to w ten sposób: „. Cokolwiek jesteś, być dobrym” Jeśli zacznie pojawiać się jako doradca głównego zamiast rozliczenia za nic mniej, będziesz stworzyć firmę, która jest warta swoich umiejętności.

Tego lata, podczas podróży w Hiszpanii, oglądaliśmy Meksyk grać RPA w Pucharze świata w telewizji. Od razu stało się dla mnie jasne, że południowoafrykański bramkarz był mistrzem. Podczas meksykański zespół został uprzywilejowanych i ogólnie lepsze wyniki, gra zakończyła się remisem, ponieważ mistrzostwa Republiki Południowej Afryki bramkę gry. Jego zaangażowanie, aby stać się mistrzem robią różnicę dla swojego zespołu i puszki dla Ciebie też, jeśli popełniają i podjąć działania, aby stać się mistrzem. Po pierwsze, uczyć się od obecnego mistrza najlepsze ubezpieczenie – Bill Cates. Wtedy będziesz na najlepszej drodze do opanowania swoją finansową Business Advisory, podczas gdy coraz więcej referrals- gwarantowana!

Annette Bau, CFP™, Jest 20 + -year weteran w branży usług finansowych, specjalizujący się w pracy z właścicieli firm milionerem i zamożnych kobiet i autor Million Dollar Marketing System.

Doradca Marketing Porady: Przejdź do Advisor Marketing Praktyk [http://www.FinancialAdvisorMarketingPractices.com]

Aby dowiedzieć się, jak zdobyć więcej klientów, rozwijać swoją działalność. od wiodących ekspertów lub wysłuchać całej MP3 jako Annette Bau wywiadów Bill Cates tegorocznego szczytu Wirtualny Doradca Finansowy przejść do FASummit.com.

wkłady kominkowe
– autor artykułu