Modna jesionka meska

Modna jesionka meska

Wrz 09

TSUNAMI The Next Big Wave-The Grandaddy z nich wszystkich

Kilka dni temu na Melbourne 60 minut sławy naukowiec dr Kerry Sieh przewidział gwarantowaną kolejną wielką falę lub gigantyczne tsunami na pewno wydarzy i będzie to Grandaddy z nich wszystkich.shinysyl.com – blog life-stylowy o modzie

Indonezja dostaje pełną siłą tym razem … Kiedy? … Czy to w ciągu kilku miesięcy, lub w ciągu dekady wszystko Dr Sieh nie można dokładnie przewidzieć, w obecnym momencie.

Kerry Sieh, profesor geologii z California Institute of Technology, zna trzęsienia ziemi w Indonezji, jak wierzchem dłoni … i on nie w rzeczywistości przewidywania pierwszego trzęsienia ziemi części Indonezji w Boxing Day. Teraz zapowiada kolejny Tsunami uderzy, a to będzie Grandaddy z nich wszystkich!

Od Melbourne MSN Kanał 9 w sześćdziesiąt minut Richard Carleton wyjaśnia dlaczego trzęsienia ziemi i tsunami na związane z nim wystąpić:

RICHARD Carleton: dr SIEH koncentruje się na uskoku, 5000 km długości, w którym porusza płyt skorupy ziemskiej przeszlifować przed sobą. Płyta pod Oceanie Indyjskim wsuwa się pod Indonezji, podobnie jak znikających schodów na schodach. Ale niektóre odcinki utknąć a potem przystawki do góry, uwalniając siłę olbrzymi.

DR KERRY SIEH: Płytki się powiesił i nie mogą ślizgać się względem siebie, więc górna płyta zostaje powalony w tej płyty zlewozmywaków a wraz z nim, wyspy dostać przeciągnięty w dół, powoli, ale pewnie, a gdy trzęsienie ziemi zdarza się, pop z powrotem do góry.

RICHARD Carleton: A to, co się stało ostatniej Boxing Day. Trzęsienie trzęsła kontynent tak gwałtownie, że ludzie zostały rzucone na ziemię.

Co za bezsensowne marnowanie życia! … Dr Sieh ostrzegł rządy zainteresowanych z wyprzedzeniem, nawet poszedł osobiście i zaalarmował mieszkańców dotkniętych wsi w Indonezji, aby chronić się przed tsunami Wiedział tylko, by się stało …
http://www.hotelnarvil.pl/
– autor artykułu