Kurtka typu boomer

Kurtka typu boomer

Sie 19
Kurtka typu boomer

Końcówka jest miękka i rozpada. Hornady Manufacturing Company i kilka pistoletów Pisarze donoszą wyjątkową dokładność zewnątrz do 250 jardów z tych nowych rund.

Nigdy nie klasyfikują Thutty Thutty jako rundzie Elk czy Grizzly Bear, ale spadły do 30-30. Czytałem historie o niektórych przewodników czarnego niedźwiedzia w Kanadzie, którzy preferują 30-30 nad strzelbą powodu szybkich właściwości jezdne i krótki zasięg zatrzymanie energii pocisku 170 ziaren.

Myśliwi z wykorzystaniem Winchester 30-30 mają kilka możliwości, jeśli chodzi o amunicję.

Remington oferuje Accelerator 125 zboża i większość producentów amunicji oferują zarówno ładunki fabrycznych ziarno 150 i 170. Zawsze wolał 170 ofiar ziarna ponad 150 grainers. Nie pytaj mnie, dlaczego, po prostu wolą cięższą kulkę. LeveRevolution jest w 160 ziarna końcówki iglicy.

Od kilku lat, kiedyś REMINGTON 170 punktów ziarna pustych. Były śmiertelne chętnych Deer! Przestałem ich używania, kiedy kręciłem duży 8 punkt na około 80 jardów. Później okazało się, że rozdrobniony kulę po drugiej przedniej nogi, kilka cali powyżej łokcia, gdzie złamał kość. I nie było szalenie o znalezienie kawałki mojego pocisku nawet gdyby przeszedł przez Buck i odpadł nogę po drugiej stronie. Wróciłem do 170 ziaren miękkich nosed kul.

Wiele tzw profesjonalne Gun Pisarze przez lata odłożył trochę Thutty Thutty, mówiąc rzeczy, jakby nie było wystarczające na ostatnich 75 metrach, że nie było wystarczająco dokładne dla jeleni polowania, itd. Było oczywiste, że nigdy nie miał zastrzelił 30-30 lub właśnie pożyczył jeden, aby napisać artykuł.

Mam teorię, dlaczego tępych zakończonymi kulami w rundach, takich jak 30-30 Winchester jelenia niszczących lepsze niż to, co wielu chciałoby Gun Pisarzy.

Uważam, że tępe wyrzucenia pocisku, czy to okrągły nos lub płaski nos, dostarcza więcej jego energii kinetycznej niż przy uderzeniu iglicy wyrzucenia kul.

– autor artykułu