Kurtka na kazda okazje

Kurtka na kazda okazje

Sie 04
Kurtka na kazda okazje

Samokształcenie jest mocny i powinien być on-going w swoim życiu.

Wszystko, co istnieje, zaczęło się od myśli. Niematerialny, undefinable myśl. Idee są wielkie, ale są one bezużyteczne, chyba rozpatrzony i to jest magia składnik; czynność.

Co chcesz robić. Zapomnij o edukacji; można wynająć moc mózgu. Zapomnij o nepotyzm i old-boy połączeń; Internet może współdziałać niesamowitą ilość energii do sieci. To nie rodzi się w prawo lub w niewłaściwym miejscu, to wszystko o chodzenie w kierunku tego, co chcesz … codziennie … cały czas … dzień po dniu … tak długo, jak będzie trzeba.

Uczono mnie w młodym wieku, że wszystkie dobre rzeczy są w górę. Gdyby to było łatwe, każdy by to robić. Każda rodzina ma ciemną chmurę lub dwa w jego przeszłości, nawet bogatych starych rodzin pieniądze zostały popchnął trochę brudu pod dywan. Biografie i auto-biografie zrobić dla wielkiego czytania i mogą uczyć jeszcze większe lekcje.

Przechwytywanie historie centrum wokół ludzi, którzy są bogaci; Lista Forbes, Fortune 500, którzy … nie ma najwyższy wykształcenie?

To wszystko jest o pieniądzach w nagłówkach. Jak ci się uda, to twoja sprawa. Co z nim zrobić, to twoja sprawa. Ludzie uwielbiają mówić o bogactwa i bogacenia się, a nie kto ma najwyższy stopień, z którego ligi bluszcz szkoły.

Może właśnie osiedlił nie wraca do szkoły, ale to nie znaczy, że nie może czytać książkę, kupić kurs, albo szukać mentora. Trzeba zadać sobie pytanie; będzie można skorzystać z powrotu do szkoły? Czy to zbyt późno, aby wrócić do szkoły?

Będzie uzyskanie stopnia i spędzenie reszty swoich przydatnych lat w szafie zrealizować swój ostateczny życzenie? Jeśli tak jest, to niech tak będzie i powodzenia. Klucz jest w samokształceniu. W większości firm można chodzić w drzwiach, aby zatrudniony, a co jest pierwszą rzeczą, jaką zwykle zrobić? Oni szkolić się …

– autor artykułu