Kurtka puchowa – kit czy hit?

Kurtka puchowa – kit czy hit?

Lis 12
Kurtka puchowa - kit czy hit?

Wystarczy pozwolić im grać i cieszyć się szeroki wachlarz zaawansowanych technologii, interaktywnych eksponatów. Dorośli mają tak samo zabawne, tworząc energię elektryczną lub ochłodzić tornada w tym ośrodku, w którym zasada jest zawsze „dotykać” zamiast „Do not Touch”.

Jest więcej niż wędkowanie uwagi na Pier 39

rodzinne wakacje San Francisco powinna zawierać co najmniej krótki objazd Pier 39, który znajduje się na nabrzeżu. Kto nie chce bawić się w miejscu, w którym karuzela jest podwójne -Decker? Można również spróbować smakołyków z czekoladą Fudge House lub czekolady Nieba. Resident lwy morskie, teatrzyki kukiełkowe, sklep zabawki, gry zręcznościowe Virtual Reality Teatr jest również częścią Pier 39 doświadczenia.

Magia Ocean Muzyka

Powiedz dzieciom, że ocean jest w stanie grać melodie i utwory na organach, a oni prawdopodobnie nie wierzę. Więc dlaczego nie pokazać im, że to naprawdę jest prawda?

Pamiętaj, aby zabrać rodzinę usłyszeć Wave Organ zlokalizowany w Marina Małe statki Harbor. Usiąść na schodach Marina słuchać muzyki lub wspinać się na skały z dziećmi za wspaniałe doświadczenie łączenia rodzin. Fala narządów jest tak skonstruowany, że wody oceanu, który powoduje awarię od falochronu do wnęki przechodzi przez serię rur do tworzenia dźwięków muzycznych. Najlepszy czas, aby udać się na pewno w czasie przypływu.

Dodatkowe atrakcje w San Francisco

Inne wielkie przystanki do uwzględnienia w rodzinne wakacje San Francisco są wycieczki do mostu Golden Gate i towarzyszącym jej trzy mile długo Park; Bay Area Discovery Museum; Marine World / Afryka USA i Zoo w San Francisco. Chinatown i Alcatraz są dwie inne ikony przygody San Francisco, że rodzina może udostępnić.

Bez względu na to, co wybrać do zrobienia w podróży ucieczka, rodzinne wakacje San Francisco z pewnością stworzyć wspomnienia i chwile, że zarówno rodzice i dzieci będą skarb na całe życie.

ginekolog bydgoszcz
– autor artykułu