Impregnowanie odziezy parafina

Impregnowanie odziezy parafina

Wrz 14
Impregnowanie odziezy parafina

Skierowanie Marketing – Jak uzyskać więcej skierowań bez pytania

Uzyskaj polecone bez AskingSome lat temu, miałem wielkie szczęście generowania ponad $ +500.000 jednym sprzedaż. Zajęło mi około siedmiu miesięcy, aby zamknąć interes, po innych doradców finansowych starał się wygrać tego konkretnego klienta na dłużej niż 10 lat. Wierzę, że powodem Mam działalność była prosta: Klient został skierowany do mnie.

Chociaż wiele doradcy finansowi twierdzą, że rozumieją wartość skierowania, większość z nich nie są wystarczające, aby konsekwentne dostarczanie jakości prowadzi od swoich klientów, potencjalnych klientów, a także ośrodkami wpływu, że powinny one być coraz robi.

Więc postanowiłem wybrać mózg jednego z najlepszych ekspertów skierowań na świecie, Bill Cates, CSP™, Przekazania sprawy Coach International. książki Billa, Get więcej skierowań teraz! i Do not Keep Me poufny !, ustanowiły go jako czołowego eksperta branży usług finansowych w sprawie budowy prosperującego biznesu skierowanie oparte. Jako prezenter na tegorocznym szczycie Doradca finansowy, on oferuje kilka cennych spostrzeżeń na temat tego ważnego tematu. Oto tylko kilka z doradcą finansowym strategii marketingowych Dzieli aby pomóc Ci skierowania bez pytania:

Financial Marketing Strategy Advisor # 1: stać się bardziej ReferableIf chcesz dostać skierowania bez pytania o nich, trzeba stać się bardziej referable. Bill to sprowadza się do trzech głównych punktów, z których dwa są: 1) mają wielki proces, który zapewnia ogromną wartość od samego początku nowego związku; 2) Czy obietnicę klienta usług gwarantującej nadal zapewniać wartość przez cały czas trwania związku.

Financial Marketing Strategy Advisor # 2: być bardziej skierowania ProactiveGetting nie prosząc dla nich nie znaczy, że nie są aktywne w swoim dążeniu do skierowania.

– autor artykułu