Kurtka dla dziecka

Kurtka dla dziecka

Gru 11

Kurtka dla dziecka

Winchester 30-30 Americas Deer Rifle

Winchester 30-30 jest już od ponad stu lat i nadal jest najpopularniejszym kaseta jeleni w USA Dlaczego po tylu latach bestsellerem, zwłaszcza z wszystkich nowoczesnych, płaskich kaset fotografowania dostępnych dla myśliwych dzisiaj?

Oto kilka powodów popularności tego małego „Thutty Thutty”.stomatolog piła

Z jednej strony, karabiny , które są komorowe do 30-30 są niedrogie w porównaniu do innych karabinów komorowy innych rund. To nie jest rzadkością, aby znaleźć model 94 Winchester czy Marlin 336 w dobrym stanie przy Pawn Shop poniżej $ 200. Te pistolety są zdolne do wytwarzania akceptowalnej dokładności dla jeleni polowania na 100 jardów lub więcej przy odrobinie praktyki.

Amunicja do 30-30 jest zazwyczaj kilka dolarów (gra słów nie przeznaczonych) tańsze niż inne amunicji, jak również.

światło Odrzut karabinów komorowy do 30-30 Winchester ich pożądane dla nowych myśliwych, kobiet i tych, którzy tylko strzelać z karabinu kilka razy w roku, nie wspominając o tych Hunters które są wrażliwe na odrzut.

Wreszcie sama runda to solidna okrągła. Myślę, że to bezpieczne, aby powiedzieć, że 30-30 Winchester prawdopodobnie zrobione wszystko, co idzie w Ameryce Północnej.

W 150 i 170 pociski Grain przeprowadzają wystarczająco poncz zrobić jelenia w co zakresami się do około 200 jardów. Osobiście, gdybym wiedział, nie byłoby szans na uderzenie takiego, użyję kulę ziarno 170 lub nowy Hornady Manufacturing Company LeveRevolution.

Mówiąc o nowym Hornady Manufacturing Company LeveRevolution’S, nigdy nie używałem tych rund. Ale z tego, co mam zebranie od myśliwych na polach i na forach, te pociski są wszystkim zostały one reklamowany być. Płaski fotografowania i twarde uderzenia.

Dla tych z Was, którzy nie słyszeli o LeveRevolution, są iglica polimer szpiczasty pocisk przeznaczony do stosowania w magazynach rurowych.
http:/www.bratbud.szczecin.pl
– autor artykułu