Kult na ramoneski zapoczatkowany przez Ramones

Kult na ramoneski zapoczatkowany przez Ramones

Wrz 28
Kult na ramoneski zapoczatkowany przez Ramones

Ukryte kamery w każdym miejscu – nawet w domu

Wielki pisarz, George Orwell, napisał kiedyś futurystyczny książkę „1984” W książce nie było kamer na całym świecie, a ludzie zawsze śledzony przez rząd i uprawnień, które są. Gdziekolwiek jesteś dziś istnieją ukrytych kamer, a teraz miliony ludzi ma ich również w ich domach. Możesz mieć system kamer nadzoru domu przy wykorzystaniu najnowszych technologii w formie nagrania wideo; małe miniaturowych kamer, które są bezprzewodowe oraz przesyłania sygnału przez częstotliwości radiowej do odbiornika, który jest podłączony do urządzenia do zapisu i monitor systemu nadzoru.

Wielu ludzi używają tych fantastycznych form ochrony w swoich domach, aby mieć pewność, że opiekunka nie jest maltretowaniu dzieci, albo że pokojówka nie jest nic kradzieży lub przechodząc prywatnych przedmiotów, że nie powinno być. Systemy te zapewniają także pewną ilość „spokój”.

W świecie biznesu lub w miejscu pracy, właściciel firmy mogą mieć pewność, że personel pracuje tak jak powinno być, i że nikt nie zachowuje się niewłaściwie, lub biorąc coś w domu, że nie powinna. Właściciele firm jak również fakt, że jeśli intruz lub próby klientów okraść ich miejsce prowadzenia działalności, które mogą przechwycić obraz danej osoby, które mogą pomóc personelowi ścigania później! Dodatkowo, osoba, firma może po prostu upewnić się, że wszystko działa sprawnie, jak powinno być, nawet jeśli nie są one obecne, ponieważ ukryty system kamer nadzoru będzie ich oczy i uszy, gdy są z dala od pracy lub w biurze.

Nie musisz być bogaty, albo być prawnikiem lub lekarzem, uzyskując te wspaniałe ukrytych kamer w domu, ponieważ stały się one dość przystępnej cenie! Teraz lokalnym centrum handlowym prawdopodobnie nie prowadzi tych, ale można pobrać jego wersję elektroniczną. Cały system może być dostarczony do domu za pośrednictwem UPS, a te są bardzo łatwe do zainstalowania. Więc, dlaczego nie myśleć o ochronie rodziny i domu? Jesteśmy od wielu lat w przeszłości przysłowiowy 1984 i te dni, życie może być trochę przerażające!

medicus koszalin – ginekologia
– autor artykułu