Jaka kurtke kupic na zime?

Jaka kurtke kupic na zime?

Wrz 18

Jaka kurtke kupic na zime? Randy Newman ma utwór „To pieniądze, które się liczy.” Teksty są bardzo dobrze napisane.

Zaleta jest taka, że można funkcjonować w świecie rzeczywistym, ale również mają moc mózgu kształtować swój własny świat. Na uboczu prowadzi do przeciętności. To wzmocnienie na uboczu drogi, która prowadzi do innowacyjności i triumfu.

Czy uważasz, że jesteś za stary, by zacząć coś nowego w swoim wieku? Bzdury!

Wiek nie ma znaczenia. Wiele osób używa go jako wymówki. Inteligentne nich używać go jako paliwo. Czy uważasz, że Clint Eastwood ma pracować? Nie Pracuje bo kocha to, co robi, a to robota, terminów, tabele czasu i projektów, które utrzymują go silny.

Pułkownik Sanders był po sześćdziesiątce, zanim jego życie miało dramatyczny obrót na lepsze. Szekspir nigdy nie widział ogrom jego pracy, ale jego pasją opowiadać zawiózł go do historii świata jako wielkiego autora. Orwell zmarł zanim książka 1984 stała się bestsellerem, ale miał historie, które chciał powiedzieć i opinie, które chciał wyrazić kogo będzie czytać jego dzieła.

To nie jest w twoim wieku, to twój sposób myślenia. Zapomnij o wieku, rozpoczyna się nowa teraz. Rozpocznij teraz i obiecujemy sobie, że masz zamiar dokonać rzeczy lepiej w swoim życiu.

Jeśli ktoś, kto ma przedsiębiorczości biegu krwi w ich żyłach absolwentów uczelni, jak myślisz, co oni będą robić? Mają zamiar wyjść i podjąć pierwszą pracę, która przychodzi wraz? Wątpię. Jeśli są inteligentne, mają już duży obraz w głowie. Czy masz duży obraz tego, co chcesz od życia w twojej głowie?

Tak, tylko z decyzji, aby zmienić swoje życie na lepsze … już zmianie. Musisz ustawić obok siebie z grupy rówieśniczej.

Niektóre młode umysły przejść do zaawansowanych stopni, wielu będzie osiągnąć wielkość jako C.E.O. z Fortune 500 firmy, ale to ty? Bogactwo i wielkość, trochę czasu …

– autor artykułu