Jak wyprac welniany plasz?

Jak wyprac welniany plasz?

Sie 28
Jak wyprac welniany plasz?

ale nikt nie zwracał na niego uwagi .. . teraz, kiedy podchodzi do tych samych wsiach, jest mile widziany i traktowany jak bohater!

Ze swojego stanowiska badawczego 14 satelitarną, wysoko na szczytach górskich wilgotnej dżungli indonezyjskiej dr Sieh teraz przewiduje, że w przyszłym tsunami uderzy:

.. i dokładna lokalizacja ….na stronie więcej informacji naprzeciwko miasta Padang w Indonezji … Ludność: 1 mln osób!

Powtórz: Wszystko, czego nie można dokładnie określić, kiedy jest … ta katastrofa mogła być w miesiącach następną dekadę lub w sto lat!

Miasto Padang jest bazą dla australijskich surferów, którzy udają się tam, by surfować fale Menwawais … gdzie jedne z najlepszych przerw surfingowych na świecie można znaleźć .. jako obywatela australijskiego to koszulki z nadrukiem wstrząsające wieści.

Geograficznie miasto Padang miałby trudności czynienia z przypływu, zniszczeń spowodowanych przez Grandaddy tsunami jest niezrozumiałe.

Wyobraźmy sobie zaledwie 15 minut ostrzegania przed trzęsieniem ziemi ..

… a następnie na wodach gigantycznego tsunami tryskającej ulicami Padang, podobnie jak to miało miejsce w Banda Acheh mycia wszystko daleko w jego kroku ..

… ruchomy potok samochodów, oleje, połamanych drzew i szlachetnego życia ludzkiego!

Moje wezwanie do wszystkich moich kolegów marketingu, optymalizacji społeczności Search Engine, współpracowników Indywidualnych oraz każdemu, kto czyta ten post: zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby dotrzeć do swoich czytelników w Indonezji, zwłaszcza w mieście Padang, muszą strzec i odpowiednie postanowienia , aby zatrzymać uboju bez sensu ludzkiemu tym razem.

Niezależnie od tego, to być w formie lobbing swoich jednostek samorządu terytorialnego, lub za pośrednictwem lokalnego prasowej, musimy pomóc tym razem, przed dewastacją tej gigantycznej fali; Grandaddy tsunami na gładzi bardziej cennego ludzkiego życia.

– autor artykułu